Новини

Новини

«Костюк забив анкер» - флеш-моб у Львові

«Костюк забив анкер» - флеш-моб у Львові

Варіанти.net

«Костюк забив анкер» - флеш-моб у Львові

Понеділок, 2 квітня 2012, 17:17

Сьогодні Львівський обласний комітет опору диктатурі провів у Львові флеш-моб «Костюк забив анкер».

Як повідомив депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Тарас Кравець, метою флеш-мобу «Костюк забив анкер» було показати ставлення голови Львівської облдержадміністрації до ЗМІ, депутатів та мешканців Львівщини.

Кульмінацією сьогоднішнього дійства стало усунення губернатора громадою шляхом прямого народовладдя. Мешканці умовно винесли Костюка разом з його кріслом за межі адміністрації

«Ми й надалі проводитиме подібні акції аж допоки Михайло Костюк не складе свої повноваження», – зазначив депутат Тарас Кравець .

Участь у заході взяли представники Всеукраїнського об’єднання «Свобода», «Фронту Змін», ВО «Батьківщина», НРУ та інші представники КОДу.

Нагадаємо, 13 березня депутати Львівської обласної ради висловили недовіру голові Львівської ОДА Михайлу Костюку. Однак їм не вистарчило 2 голосів для того, щоб президент автоматично підписав відставку. Рішення про недовіру Костюку облрада передала Президенту України, який, згідно із законодавством, повинен розглянути його і дати обґрунтовану відповідь.

Президент Янукович призначив Костюка головою Львівської ОДА 2 листопада 2011 року, після того, як Михайло Цимбалюк написав заяву про відставку.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.