Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

вул. І. Федорова, 29

city-adm.lviv.ua

Понеділок, 5 липня 2021, 15:45

У Львові планують продати приміщення в пам'ятці архітектури на Федорова

вул. І. Федорова, 29

У місті планують виставити на аукціон комунальне приміщення в пам'ятці архітектури на вул. Івана Федорова, 29.

Про це йдеться у проекті ухвали, оприлюдненій на сайті Львівської міської ради для розгляду на сесії, що відбудеться у четвер, 5 липня.

Згідно із документом, до переліку об’єктів малої приватизації комунальної власності Львівської МТГ, які підлягають приватизації у 2021 році способом аукціону, депутати вирішили включити нежитлове приміщення першого поверху на вул. Івана Федорова, 29. 

Нежитлове приміщення, яке мають продати на аукціоні, знаходиться на першому поверсі будівлі, його загальна площа становить 18,8 кв. м. У тексті ухвали не вказали його стартову вартість.

Станом на сьогодні приміщення вільне та використовувалось релігійною громадою прогресивного іудаїзму "Туре Загав".

Зазначимо, будинок на вул. Івана Федорова, 29 − пам'ятка архітектури місцевого значення. Кам'яниця збудована у 1904 році. Під час її будівництва знайшли кілька пишно різьблених дерев'яних балок, на одній з яких зазначений рік будівництва −1320 рік. На думку історика Маєра Балабана на місці будівлі від XIV століття стояла дерев'яна синагога. 

Нагадаємо, у лютому цього року у міськраді сформували перелік із 150 нежитлових комунальних приміщень, які планували продати на аукціоні. Пізніше його поповнили приміщеннями на вул. Курбаса, 9 і площі Катедральній, 8, приміщеннями "Книжкової криївки", на Площі Ринок, 39.

Зазначимо, на початку квітня керівник департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук заявляв, що Львів рухається до дефолту, а  бюджет розвитку головним чином наповнюється за рахунок надходжень від продажу комунального майна та землі.

Додамо, раніше Варіанти дослідили питання із продажем приміщень на Площі Ринок у системі ProZorro у статті "Проzorri свистуни Садового".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.