Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   Понеділок, 12 липня 2021, 15:02

Купуючи російські тести на Covid-19, влада спонсорує агресора – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Непропустимо закупляти чи навіть безкоштовно отримувати російські тести на Covid-19.

Саме такою, на думку народного депутата України від ВО «Батьківщина» Михайла Цимбалюка, має бути принципова державницька позиція української влади, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

«Українська медична наука готова розробити вітчизняні тести – потрібно лише дати належне фінансування», – таке переконання висловив нардеп, коментуючи для УНН заяву головного санітарного лікаря України Ігора Кузіна про те, що в Україні велика кількість тестів російського виробництва.

Михайло Цимбалюк вбачає важливі переваги у використанні тест-систем на Covid-19 саме вітчизняного виробництва.

«Коли ми підтримаємо вітчизняну медицину і науку, в український бюджет надійдуть додаткові кошти. А будь-які закупівлі у Рсосійської Федерації – це підтримка ворога до виробництва російської зброї проти нас», – вважає нардеп.

Як відомо, українські фармпідприємства не лише випускають весь необхідний перелік діагностикумів на Covid-19, але й розробляють унікальні чутливі методи визначення коронавірусної хвороби. Так, саме українські вчені розробили та запатентували ІФА-тест на антиген коронавірусу, який виявляє Covid-19 за 7 днів до появи перших симптомів, коштує всього лише 70 грн та є у 75 разів чутливіший за антигенний тест виробництва всесвітньо відомого Abbott.

Відтак, держава, купуючи замість іноземних тестів чутливіші ІФА-тести на антиген українського виробництва, може заощаджувати 580 млн грн на рік.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.