Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Культура

Сокаль

Пам'ятки та церкви України

Вівторок, 20 липня 2021, 10:46

У Сокалі відкриють новий туристичний маршрут

Сокаль

Сокальська міськрада виграла конкурс Українського культурного фонду в рамках якого створять новий туристичний маршрут.

Про це повідомляє пресслужба Львівської облдержадміністрації.

До 15 листопада у Сокалі реалізують проєкт "Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність" за фінансування Українського культурного фонду (УКФ). Сокальська міськрада виграла конкурс на тему "Культурні та креативні індустрії" УКФ.

"Маршрут передбачає декілька варіантів того, як можна подорожувати і відкривати для себе Сокальщину – велосипедом, пішки чи автомобілем. При цьому важливим є запит на якісне дорожнє покриття, робота із конкретними напрямками розвитку туризму в громаді: чи це мають бути одноденні візити, а чи можна затримати мандрівника тут і на декілька днів?Необхідно, щоб люди сприймали туризм як економічний складник, тому що гості приїжджають і залишають тут свої гроші. Загалом же туризм на Львівщині входить до 5 стратегічних цілей і тішить той факт, що північ області стає щораз більше туристичною, а громади вбачають потенціал у розвитку туризму", – відзначив заступник керівника управління туризму та курортів Львівської облдержадміністрації Тарас Лозинський.

За словами керівника проєкту Ігоря Дацюка, загалом на конкурс УКФ подали близько 500 проєктів.  До маршруту за проєктом "Туристична Сокальщина. Галицька перлина: історія, легенди та сакральність» входитимуть основні об’єкти історико-культурної спадщини. 

Довжина маршруту і перелік його об’єктів будуть варіюватися. Проте уже відомо, що до нього увійдуть палац Урбанських у селі Тартаків, костел святого Марка у селі Варяж, комплекс монастиря бернардинів у селищі Жвирка й цікавинки міста Сокаль – центральна частина, два музеї, церква Миколая і байдарковий центр.

"Маршрут ознакуємо, а також втілимо маркетинговий план із просування туристичного потенціалу громади. Це буде промоційна кампанія, заходи для місцевих підприємців, бізнес яких розташований вздовж маршруту, а також візит туроператорів зі Львова", – йдеться у повідомленні.

Поки про суму отриманих коштів не повідомляється. На сайті УКФ йдеться, що у разі пермоги у конкурсі "Культурні та креативні індустрії" максимальна сума гранту для юридичних осіб усіх форм власності, крім ФОПів становить 1 млн грн, а максимальна сума гранту для ФОПів – 500 тис. грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.