Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

земельна ділянка

Середа, 28 липня 2021, 16:15

Львівська прокуратура повернула двом громадам майже 12 гектарів землі

земельна ділянка

За позовом обласної прокуратури Радехівській та Лопатинській громадам повернуть земельні ділянки загальною вартістю понад сім мільйонів гривень.

Про це повідомила пресслужба Львівської обласної прокуратури.

Радехівській та Лопатинській громадам повернуть п'ять земельних ділянок загальною вартістю понад сім мільйонів гривень.

Господарський суд Львівської області задоволив позов прокуратури про визнання п’яти земельних ділянок відумерлою спадщиною та передачу їх у власність Радехівської та Лопатинської об’єднаних територіальних громад.

Підставою звернення прокурора до суду стало невжиття органами місцевого самоврядування заходів щодо оформлення права власності на ці земельні ділянки, що могло призвести до їхнього протиправного використання. Оціночна вартість зазначених ділянок становить 7,2 млн грн, а загальна площа майже 12 гектарів. Наразі земельні ділянки прийняли до комунальної власності територіальних громад.

Нагадаємо, що за позовом обласної прокуратури територіальній громаді міста Львова повернуть земельну ділянку площею 0,1 га в центрі міста, а місту Борислав повернуть земельну ділянку вартістю понад 6,8 мільйона гривень.

Додамо, 13 липня за позовом обласної прокуратури Добросинсько-Магерівській громаді повернули земельну ділянку вартістю понад 21 мільйон гривень, а 6 липня суд повернув у власність держави майже 17 га землі на території Дублянської селищної ради, яку суб'єкт господарювання взяв в оренду ще в 2014 році для будівництва та обслуговування енергетики "зеленого" тарифу, орендар якої не сплачував щомісячну орендну плату.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.