superleague.ua

Понеділок, 14 січня 2013, 12:08

«Політехніка-Галичина» здобула перемогу в дербі

Західноукраїнське дербі «Політехніка» – «Говерла» завершилося на користь львівського баскетбольного клубу.

«Політехніка-Галичина» перемогла своїх принципових суперників із рахунком 74:63 (рахунки у чвертях – 19:19, 19:11, 15:22, 21:11)

Після стартового ривка ініціативу захопила «Політехніка», яка виграла першу половину із восьмиочковою перевагою, однак уже в дебюті третьої чверті від гандикапу господарів нічого не залишилося, а івано-франківці повели на 3 очки. І лише фінальна десятихвилинка остаточно розсудила принципових суперників – 74-63 на користь «Політехніки-Галичини».

Джерело : superleague.ua