Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

забудова на вул. Пасічній, 84

ФБ Зубача

Вівторок, 3 серпня 2021, 12:10

Львівська міськрада дозволила продовжити будівництво житлового комплексу на Пасічній

забудова на вул. Пасічній, 84

Львівська міськрада узгодила з забудовником будівництво житлового комплексу на Пасічній, 84, який перепроектували без дозволу ДАБК.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Львівська міськрада узгодила з забудовником проект будівицтва житлового комплексу на Пасічній, 84, який перепроектували без дозволу ДАБК. Наразі забудовник скоригував проект та подав зміни до дозволу через міську інспекцію ДАБК.

Як повідомив заступник міського голови Львова з містобудування Любомир Зубач, будівництво на вул. Пасічній, 84 відбуватиметься відповідно до початкових показників, які передбачалися у містобудівних умовах та обмеженнях. Також забудовник передбачає пільгове нічне паркування для мешканців будинків цього мікрорайону.

"Півроку витратили, щоб "переконати" забудовника на вул. Пасічна, 84 і скоригувати проект. Врешті-решт, ми фактично повернулись до початкових цифр. І, що особливо важливо для міста, – забудовник передбачає пільгове нічне паркування для мешканців будинків цього мікрорайону. Це було принциповою позицією, адже новий ЖК та офіси з’являться саме на місці великої парковки, де ставили авто львів’яни з навколишніх будинків" − повідомив Любомир Зубач.

Зазначимо, відповідно до узгодженого проекту збудують 4400 кв. м. приміщень громадського призначення, що відповідає затвердженим містобудівним умовам, а раніше забудовник зменшив площі офісів майже втричі.

Загальна площа житла становитиме 9260 кв. м. Натомість забудовник планував збільшити до 13 230 кв. м., хоча містобудівні умови і обмеження видавались на майже 8 тисяч кв. м.

Також погодили 228 паркомісць на 160 квартир і офіси. А представник забудівельної компанії пообіцяв, що мешканці із сусідніх будинків матимуть змогу на пільгових умовах ставити тут машини в нічний час.

Нагадаємо, у січні Інспекція ДАБІ виявила порушення у документах житлового комплексу Tiffany apartments, що на вул. Пасічній, 84 та постановила зупинити усі будроботи. А на початку січня Львівська міськрада закликала не купувати квартири у цій новобудові.

Додамо, на початку березня 2020 року виконком дозволив збудувати на вул. Пасічній, 84 багатоповерхові будинки з підземним паркінгом, офісними та комерційними приміщеннями. 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.