Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   П'ятниця, 6 серпня 2021, 17:30

Цимбалюк про захист родин, які втратили рідних на фронті російсько-української війни

Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк зустрівся з рідними загиблих і полонених українських військовослужбовців під час Іловайських подій у 2014 році.

У четвер, 5 серпня, за запрошенням Генеральної прокурорки України Ірини Венедіктової народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк взяв участь у зустрічі з рідними загиблих, полонених і безвісти зниклих українських військовослужбовців під час Іловайських подій у серпні 2014 року, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку. 

«7 років минає цього місяця від тих трагічних подій, які відбувалися на Донбасі. Щонайменше 300 військових від рук російських найманців загинуло біля Іловайська в серпні 2014 року, а винні досі не покарані.

Важко було дивитися в очі матерів та батьків, які втратили своїх синів і вже стільки років оббивають пороги владних кабінетів у пошуках справедливості та адекватного покарання причетних до їхньої трагедії», – розповів народний депутат України.

За словами Михайла Цимбалюка, з боку Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів ініціював проведення круглого столу щодо соціального захисту родин, які втратили своїх рідних на фронті російсько-української війни.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.