Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

школа у селі Лихобора

lvivoblrada.gov.ua

Четвер, 19 серпня 2021, 16:33

Будівництво школи у Либохорі планують завершити до кінця наступного року

школа у селі Лихобора

Цьогоріч на добудову школи у Либохорі з обласного бюджету виділили 10 мільйонів гривень, її планують відкрили у 2022 році.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів у с. Либохорі  Самбірського району планують завершити у 2022 році. Цього року на добудову навчального закладу Львівська облрада скерувала 10 млн грн, а у попередні п’ять років з обласного бюджету було виділено ще 23,3 млн грн.

Будівництво школи стартувало ще в 2008 році, однак через фінансову кризу його призупинили й відновили лише у 2016 році.

Проектом передбачено зведення триповерхової будівлі з цокольними приміщеннями на 480 учнів, спортивним залом та спеціалізованими класами. У підвалі мають облаштувати навчально-виробничі майстерні та технічно-господарські приміщення.

За словами голови комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку облради Володимира Квурта, Либохора є одним із найбільших гірських сіл Самбірського району із чисельністю населення у 2300 осіб.

"Після децентралізації с. Либохора увійшло до Боринської сільської територіальної громади, яка має найнижчий індекс податкоспроможності серед 73 громад Львівщини – 0,12. Тому така громада не може самостійно профінансувати завершення будівництва школи. Відтак участь державного і обласного бюджетів у цьому випадку є визначальним.

Важливо, що разом із коштами обласного бюджету у 2016-2018 рр. на об’єкт було залучено фінансовий ресурс з Державного фонду регіонального розвитку – 13,3 млн грн. Плануємо і в 2022 році скоростатися цим інструментом" – наголосив Володимир Квурт.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.