Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

візуалізація

city-adm.lviv.ua

Понеділок, 30 серпня 2021, 14:00

Спортивно-оздоровчий комплекс збудують у Львові на вулиці Мучній

візуалізація

Виконком дозволив збудувати на вул. Мучній, 32 спортивно-оздоровчий комплекс (клуб) з апарт-готелем.

У суботу, 28 серпня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на нове будівництво ТзОВ "Західенергомонтаж" багатофункційного спортивно-оздоровчого комплексу (клубу) з апарт-готелем, вбудованою підземною автостоянкою, трансформаторною підстанцією та даховою котельнею на вул. Мучній, 32 у м. Львові.

Рішення прийняли із зауваженнями щодо необхідності проведення архітектурного конкурсу на будівництво, а також облаштування там локацій для роботи митців, спеціальних залів для експонування творів мистецтва.  

Спортивно-оздоровчий комплекс облаштують на земельній ділянці площею 0,6435 га, яка призначена для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (адміністративних будинків, офісних приміщень та інших будівель громадської забудови, які використовуються для здійснення підприємницької та іншої діяльності, пов’язаної з отриманням прибутку).

Функціональне призначення земельної ділянки – зона Г-4 – зона культурних, спортивних та релігійних установ та зона ТР-2 – зони транспортної інфраструктури (вулична мережа) відповідно до плану зонування Личаківського району. 

Гранично допустима висотність будівель становить 21,70 м, а максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки − 37,15 %. Будівлі матимуть 3-5 поверхів.

Спортивний комплекс з апарт-готелем матиме підземний паркінг для 55 машин та дахову котельню. Також облаштують скеледром, дитячий майданчик, поле гри в бадмінтон та волейбол та майданчик для гри в настільний теніс.

За даними аналітичної системи YouControl ТОВ "Західенергомонтаж" зареєстроване у 2001 році, основний вид діяльності − організація будівництва будівель. Засновники − Олександр Орлов та Оксана Мельник.

Нагадаємо, виконком дозволив збудувати на вул. Соняшниковій, 32 житлово-громадський комплекс з багаторівневим паркінгом та трансформаторною підстанцією.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.