Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

карантин у Львові

Вівторок, 7 вересня 2021, 13:47

На Львівщині продовжує зростати кількість госпіталізацій через Covid-19

карантин у Львові

У Львівській області показник динаміки рівня госпіталізації на Covid-19 перевищений чотири дні поспіль.

Про це повідомила прес-служба Міністерство охорони здоров'я України.

Станом на сьогодні, 7 вересня, всі регіони України знаходяться у "зеленій" зоні карантину, проте у Львівській та у ще декількох областей один з епідпоказників вийшов за межі норми.

Зокрема, на Львівщині показник динаміки госпіталізацій Covid-хворих впродовж чотирьох днів, з 3 до 6 вересня, перевищив допустимий рівень і становив 60,9%, 58,9%, 53,8% та 66,3% відповідно, що є умовою для посилення карантину.

Також мають високі показники Covid-госпіталізацій, крім Львівщини, Луганська, Полтавська і Рівненська області.

Зазначимо, що норма динаміки загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим чи підозрою на коронавірус повинна складати не більше ніж 50%.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що в Україні посилять карантин до "жовтого" рівня у разі наявності протягом трьох днів підряд одного з чотирьох показників МОЗ. Наразі у міністерстві планують перейти в "жовту" карантинну зону з 13 вересня.

Додамо, карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, продовжили до 1 жовтня 2021 року. А з 24 лютого запровадили адаптивний карантин: країну знову поділили на "червону", "помаранчеву", "жовту" та "зелену" зони, в залежності від епідемічної ситуації.

З 9 червня Львівщина перебуває у "зеленій" зоні.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.