Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

львівська поліція

Четвер, 9 вересня 2021, 15:16

Поліція проводитиме рейди для контролю носіння масок

львівська поліція

Поліцейські контролюватимуть дотримання маскового режиму та інших протиепідемічних заходів.

Про це повідомила Українська правда.

Сьогодні, 9 вересня, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю з медичним експертом ЮНІСЕФ Катериною Булавіновою повідомив, що поліцейські контролюватимуть дотримання маскового режиму та інших протиепідемічних заходів.

"Зараз такі норми прописані у кожній зоні (епідемічної небезпеки – ред.). Ми вже декілька разів спілкувалися з Національною поліцією. Ми будемо починати з показових рейдів" − повідомив Ігор Кузін.

За словами Кузіна, механізм рейдів запроваджуватимуть на критичні об'єкти інфраструктури, і також на рівні областей працюватимуть разом із Національною поліцією і допомагатимуть фіксувати випадки порушення маскового режиму. 

Наразі Національна поліція опрацьовує більш жорсткі заходи по відношенню до контролю використання засобів індивідуального захисту. 

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я готує технічне рішення щодо видачі "зеленого" внутрішнього сертифіката про повну вакцинацію проти Covid-19 та "жовтого" сертифіката про отримання першої дози вакцини. 

Додамо, Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій найближчим часом розгляне встановлення "жовтого" рівня епідеміологічної небезпеки на території всієї України.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.