Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

СІЗО

lviv.gp.gov.ua

П'ятниця, 10 вересня 2021, 15:15

Прокуратура викрила схему постачання наркотиків у львівське СІЗО

СІЗО

Родичі або близькі особи ув'язнених під час побачень прихованим способом передавали їм наркотичні речовини, які вони збували на території СІЗО.

Про це повідомила пресслужба Прокуратури Львівської області.

Львівська обласна прокуратури викрила учасників організованої групи, яка займалася доставкою та збутом наркотичних засобів на території ДУ "Львівська установа виконання покарань №19".

Як встановили правоохоронці, протягом 2021 року учасники злочинної групи організували схему постачання наркотиків у СІЗО міста Львова. Для цього вони залучали осіб, які перебували на свободі і мали змогу передати наркотичні засоби їхнім родичам або близьким особам. Вони прихованим способом під час побачень передавали їх ув’язненим, які здійснювали збут заборонених речовин на території установи виконання покарань.

Під час обшуків на території установи та за місцем проживання причетних осіб виявлено і вилучено наркотичні засоби та чорнові записи, які підтверджують факти збуту таких.

Двом співорганізаторам збуту, які утримуються в СІЗО та особі, яка постачала наркотичні засоби та не перебувала в місцях позбавлення волі, повідомили про підозру. Вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.

Слідчі дії тривають, перевіряється причетність інших осіб до вчинення злочину.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.