Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Соціум

медичний заклад у Львові

Середа, 22 вересня 2021, 12:26

На Львівщині кількість тестувань на Covid-19 не дотягує до норми

медичний заклад у Львові

У Львівській області показник охоплення тестуванням на Covid-19 не дотягує до необхідного рівня.

Про це повідомила прес-служба Міністерство охорони здоров'я України.

Станом на сьогодні, 22 вересня, у Львівській та у ще декількох областей декілька з епідпоказників вийшли за межі норми.

Зокрема, на Львівщині граничне охоплення тестуванням населення не дотягує до необхідного рівня: при необхідній кількості у 300 тестувань на 100 тисяч населення цей показник становить 926.

Також на Львівщині показник динаміки госпіталізацій Covid-хворих у вересні перевищував допустимий рівень, що є умовою для посилення карантину, проте станом на 20 вересня опустився до 30,1%.

Також мають високі показники рівня епідемічної небезпеки, крім Львівщини, Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Луганська, Миколаївська, Рівненська, Харківська, Херсонська та Черкаська області.

Зазначимо, що норма динаміки загальної кількості госпіталізованих пацієнтів з підтвердженим чи підозрою на коронавірус повинна складати не більше ніж 50%.

Нагадаємо, з 23 вересня в усіх регіонах України запровадили "жовтий" рівень епіднебезпеки.

Раніше у МОЗ заявляли, що не планують посилювати карантин для вакцинованих колективів закладів, компаній чи установ, якщо їх регіон потраплятиме в "жовту" чи "червону" зону епідемічної небезпеки, натомість в Україні з 20 вересня запровадили Covid-сертифікати.

Додамо, карантин в Україні, який вперше запровадили з 12 березня 2020 року, продовжили до 31 грудня 2021 року. А з 24 лютого запровадили адаптивний карантин: країну знову поділили на "червону", "помаранчеву", "жовту" та "зелену" зони, в залежності від епідемічної ситуації.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.