Новини

Інфраструктура

Перенесення Євро-2012 неможливе. - Лубківський

Перенесення Євро-2012 неможливе. - Лубківський

vgolos.com.ua

Перенесення Євро-2012 неможливе. - Лубківський

Вівторок, 1 травня 2012, 15:43

Чемпіонат Європи з футболу відбудеться в Україні та в Польщі в незмінному форматі. Про це заявив директор турніру в Україні Маркіян Лубківський за результатами засідання виконавчого комітету УЄФА в швейцарському Ньоні.

"Так, є певні звернення європейських політиків до УЄФА, з'являються заяви у ЗМІ, але офіційна позиція УЄФА, яку було оприлюднено сьогодні за результатами засідання останнього виконкому перед турніром – більш ніж вичерпна і зрозуміла. Більше того, під час сьогоднішнього засідання питання перенесення турніру не розглядалося навіть теоретично. Це неможливо ні з технічної, ні з будь-якої іншої точки зору", - наголосив Маркіян Лубківський.

А Віце-прем'єр-міністр – Міністр інфраструктури України Борис Колесніков наголосив, що президент УЄФА Мішель Платіні висловив 100% упевненість в тому, що Україна вирішить усі дрібні питання підготовки до чемпіонату.

"УЄФА в цілому позитивна. Хочу відзначити, що два роки тому ми відчували себе набагато гірше після подібного засідання Наглядової ради. В цілому залишилося кілька штрихів, які потрібно доробити, але це абсолютні дрібниці", – зазначив Колесніков.

Водночас, Лубківський додав, що попри деякі інтерпретації цієї інформації у ЗМІ, операційний директор УЄФА Мартін Каллен ніколи не робив заяв щодо переформатування турніру.

Нагадаємо, після вибухів в Дніпропетровську, в ЗМІ поширилась інформація про те, що проведення Євро-2012 в Україні під загрозою.

Джерело: ТСН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.