Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Михайло Цимбалюк

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   Понеділок, 27 вересня 2021, 15:23

Замах на сценариста 95 кварталу може бути пов’язаний із його комерційною діяльністю – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Замах на сценариста 95 кварталу може бути пов’язаний із його комерційною діяльністю.

Таку версію напередодні в етері ток-шоу Політклуб Віталія Портнікова висловив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

На його думку, сьогодні, коли немає системи взаємодії правоохоронних органів, версій замаху на сценариста 95 кварталу Сергія Шефіра має бути значно більше.

«У правоохоронців немає версії про те, що ця стрілянина пов’язана з його комерційною діяльністю, хоча Сергій Шефір сам визнав, що займається не державними справами, а черговим серіалом 95 кварталу», – зауважив Михайло Цимбалюк.

Нардепа також здивували заяви правоохоронців, які кажуть, що це був дуже фаховий снайпер чи злочинець, однак нічого не знайдено.

«Не можна такі речі заявляти, тому що непочатий край роботи. Коли показують офіційно саму гільзу – це таємниця слідства, як і те, де можливо ці патрони були придбані. Тобто є ризик, що наступних свідків буде ліквідовано, як це роблять фахівці», – пояснив Михайло Цимбалюк.

Його також турбує те, що знищені оперативні служби і обмежені повноваження Офісу генерального прокурора.

«Прийшли молоді прокурори, які не знаючи суті роботи, одразу цей інцидент пов’язали з політикою», – додав Михайло Цимбалюк.

На його думку, не варто було президенту оголошувати про це на цілий світ.

«Можливо, хтось би і не знав, що в нас таке в державі відбувається, а після виступу з трибуни ООН вони обов’язково почитають про це. Чи насправді це буде сигналом для того, що реформа правоохоронної системи зайшла не туди і її слід коригувати? Це може стати приводом порушувати закон і все переводити в рівень вирішення проблем на РНБО і призначення винних», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.