Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Освіта

Керівники львівських шкіл порушують вимоги законодавства про благодійництво

Керівники львівських шкіл порушують вимоги законодавства про благодійництво

pro-vincia.com.ua

Четвер, 17 січня 2013, 15:58

Керівники львівських шкіл порушують вимоги законодавства про благодійництво

Прокуратура виявила порушення законодавства про освіту та благодійництво у діях посадових осіб низки шкіл Львова і районних відділів освіти Львівської міськради.

Про це Варіанти повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

Так, згідно з вимогами закону, створювати благодійні фонди  та контролювати надходження, розподіл залучених коштів на потреби навчальних закладів мають право батьківські комітети. Водночас, такі комітети підлягають обов’язковій реєстрації, про що повинно повідомлятися керівництво освітньої установи.

Однак, усупереч вказаним вимогам, діяльність батьківських комітетів  у школах Львова не реєструється та офіційно не визнається.

Крім цього, виявлено численні факти, коли керівництво навчальних закладів не звітувало перед батьками про цільове використання залучених благодійних коштів. Зокрема, такі порушення законодавства мають місце у низці шкіл  Шевченківського, Залізничного,

Личаківського та Франківського районів Львова.

Відтак, прокурорами  цих районів міста внесено документи реагування керівникам відділів освіти районних адміністрацій ЛМР, які уповноважені контролювати дотримання законодавства щодо збору та прозорості використання благодійних внесків.

За результатами проведених перевірок прокуратурою Львова також внесено подання начальнику управління освіти Львівської міської ради з вимогою притягнути винних осіб до відповідальності та усунути згадані порушення законності.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.