Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

візуалізація

city-adm.lviv.ua

П'ятниця, 1 жовтня 2021, 12:26

На вулиці Курмановича зведуть 4-поверховий торгово-офісний центр

візуалізація

Виконком дозволив збудувати на вул. Генерала В. Курмановича, 9 4-поверховий торгово-офісний центр.

Сьогодні, 1 жовтня, виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив містобудівні умови на нове будівництво Володимиром та Зеновієм Степанківими торгово-офісної будівлі на вул. Генерала В. Курмановича, 9 у Львові.

Новий торгово-офісний центр збудують на земельній ділянці, площею 0,1069 га, що перебуває у комунальній власності та передбачена для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Згідно із містобудівною документацією, новий офісний центр матиме висоту 14,7 метрів, що становитиме чотири поверхи. На першому поверсі передбачені торгові зали, а на інших поверхах – офісні приміщення. Також передбачений паркінг. Максимально допустимий відсоток забудови земельної ділянки – 65%. 

За словами головного архітектора міста Антона Коломєйцева, будівництво повністю відповідає усім будівельнии нормпм та вимогам.

Земельна ділянка, на якій зведуть офісну будівлю, належать до зони В-3 – зона підприємств ІІІ класу шкідливості відповідно до зонінгу Залізничного району.

За даними аналітичної системи YouControl, львів'янин Зеновій Степанків є фізичною особою-підприємцем з 2005 року, займається виробництвом сухарів і сухого печива. Йому належить підприємство "Гурман", що знаходиться у Городку і займається діяльністю ресторанів, наданням послуг мобільного харчування.

Володимир Степанків є сином Зеновія Степанківа, також зареєстрований як ФОП й займається аналогічною діяльністю. У 2018 році він спільно з батьком створив ПП "Степанків" (виробництво сухарів і сухого печива; виробництво борошняних кондитерських виробів, тортів і тістечок тривалого зберігання), що зареєстроване на вул. Генерала В. Курмановича, 9 у Львові.

Додамо, у 2017 році ДАБІ скасували дозвіл ПП "Гурман" на будівництво багатоповерхівок на вул. Малоголосківській, 12-а у Львові через численні порушення й визнали будівництво незаконним.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.