Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Михайло Цимбалюк

ВО "Батьківщина"

Прес-реліз,   П'ятниця, 8 жовтня 2021, 17:30

Жодного поспішного рішення щодо накопичувальної пенсійної системи – Цимбалюк

Михайло Цимбалюк

Комітет ВРУ з питань соцполітики та захисту прав ветеранів повернув на доопрацювання проект закону щодо накопичувальної пенсійної системи.

Про це повідомив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

«У середу, 6 жовтня, комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів повернув на доопрацювання Уряду Проект Закону №4408 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо накопичувальної професійної пенсійної системи».

Так, проектом Закону пропонувалося збільшити для роботодавця на 15% розмір єдиного внеску для працівників роботи з особливо шкідливими та особливо важкими умовами праці. Таким чином ставка ЄСВ, яку мав би сплачувати роботодавець, склала б 37 %.

Серед фінансових ризиків законопроекту – це перенесення виключно на роботодавців – сумлінних платників до Пенсійного фонду України. На 20% у середньому зростуть витрати роботодавців у зв’язку з підвищенням ставки ЄСВ для працівників.

Негативні наслідки для Пенсійного фонду України: збільшення навантаження на Пенсійний фонд України (солідарну складову), через недоотримання значних коштів за працівників віком до 35 років, які будуть відволікатися до недержавних пенсійних фондів», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram