Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Михайло Цимбалюк

Прес-реліз,   Понеділок, 11 жовтня 2021, 14:55

Цимбалюк: Під час перегляду бюджету 2021 у пріоритеті має бути соціальна сфера

Михайло Цимбалюк

«Батьківщина» не підтримала зміни до держбюджету-2021 щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проєктів.

Фракція ВО «Батьківщина» у Верховній Раді не підтримала в другому читанні законопроєкт про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо реалізації соціальних заходів та інфраструктурних проєктів (№6052).

За словами одного з авторів поправок до законопроєкту, народного депутата Михайла Цимбалюка, напередодні на позачерговому засіданні парламенту, під час якого розглядали соціальні законопроекти, ініційовані командою «Батьківщини» та інших опозиційних депутатів, щодо підвищення і березневого осучаснення пенсій, у владі казали, що немає у бюджеті зайвих 4,5 мільярдів гривень, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

«Нині ж уряд запропонував народним депутатам України розділити понад 40 мільярдів гривень. Виявляється, що насправді кошти є, але чому їх не скеровують на підвищення мінімальних пенсій, соцвиплат для «чорнобильців». Разом з Юлією Тимошенко ми подавали конкретні пропозиції щодо змін до бюджету на 2021 рік, втім комітет завчасно їх не врахував, а сесійний зал не підтримав», – обурився Михайло Цимбалюк.

За словами політика, серед пропозицій була норма виділення 29 мільярдів гривень на виплати субсидій українцям.

«Окрім того, пропонували передати кошти на дотації територіальним громадам, в яких не вистачає коштів на виплати зарплат та надбавок вчителям. Передбачали й виплати для медичного персоналу, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію, зокрема медсестри, санітарки, водії швидких. В пріоритеті має бути соціальна сфера, а не витрачання коштів на «велике крадівництво», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.