Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Михайло Цимбалюк

Прес-реліз,   Четвер, 21 жовтня 2021, 15:33

Цимбалюк: Українці не вакцинуються, оскільки не мають соцзахисту від наслідків вакцини

Михайло Цимбалюк

Михайло Цимбалюк вважає, що українці не вакцинуються, оскільки не мають соцзахисту від наслідків вакцини, які можуть бути гіршими, ніж коронавірус.

Багато громадян України не вакцинуються, оскільки не мають достатньої інформації щодо ефективності вакцин та не мають відповідного соціального захисту від наслідків вакцини, які можуть бути гіршими, ніж захворювання на коронавірусну інфекцію.

Про це у середу, 20 жовтня, на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів зазначив народний депутат України від ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба Львівського обласного партосередку.

Відтак, комітет включив до порядку денного сесії та рекомендував парламенту підтримати в першому читанні Проєкт Закону «Про внесення змін до деяких законів України з метою соціального захисту осіб, які отримали профілактичне щеплення (вакцинацію) проти інфекційних хвороб» (№5484), авторства депутатів від «Батьківщини» Юлії Тимошенко, Михайла Цимбалюка та інших.

«Єдиним дієвим способом заохочення українців до добровільної вакцинації є покриття ризиків їх можливих захворювань, включаючи тимчасову непрацездатність, інвалідність, смерть (у тому числі перинатальну) за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування», – зазначив Михайло Цимбалюк.

Політик розповів, що Законопроєктом передбачено посилення юридичної відповідальності посадових та службових осіб, які допустили реєстрацію неякісних вакцин або порушили правила їх зберігання, транспортування або застосування.

«Законопроєкту команди «Батьківщини» прописує правила відшкодування витрат Фонду соціального страхування на надання страхових виплат, а також витрат державного та місцевих бюджетів на лікування та реабілітацію осіб, вакцинованих приватними закладами охорони здоров’я. Також пропонуємо двічі збільшити розмір страхових відшкодувань на користь осіб, вакцинованих проти COVID-19», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.