Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

медичний заклад

Вівторок, 26 жовтня 2021, 16:20

На Львівщині третина хворих на Covid-19 у реанімації перебуває під апаратами ШВЛ

медичний заклад

В реанімаційних відділеннях області перебувають 207 хворих на коронавірус, з них на апаратах штучної вентиляції легень – 60 осіб.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Станом на сьогодні, 26 жовтня, в реанімаційних відділеннях Львівської області перебувають 207 осіб, з них на апаратах штучної вентиляції легень – 60 осіб. 

"В стаціонарах області зараз перебуває 3114 осіб, з яких 95 % − невакциновані. Ця статистика доводить, що вакциновані легше переносять захворювання і не завжди потребують госпіталізації" − розповів регіональний координатор з питань вакцинації від коронавірусу на Львівщині Олег Когут.

За словами Олега Когута останніми днями вакцинація від коронавірусу в області стала інтенсивнішою. Минулого тижня в окремі дні щодоби вакцинувалися понад 20 тисяч осіб. Станом на сьогодні першою дозою вакциновано 29% дорослого населення області, а двома дозами − 20%. Зазначимо, для досягнення колективного імунітету вакцинованими мають бути 70% дорослого населення.

"Наявність антитіл не є протипоказом до вакцинації, так само як і хронічні захворювання. Навіть навпаки, оскільки люди з такими захворюваннями мають знижений імунітет та більше схильні до важкого перебігу захворювання.

Наразі наука не каже, який рівень антитіл є достатнім, щоб не захворіти на ковід. Тому введення додаткових антигенів не порушить роботи імунної системи, а навпаки покращить її функції. Протипоказами до вакцинації є алергія, активний стан захворювання, знижений імунний статус людини" − додав Олег Когут.

Нагадаємо, у області щепили від коронавірусу більше мільйона осіб, з них другу дозу отримали 420 тисяч осіб.

 А з вересня в Україні запровадили Covid-сертифікати для вакцинованих, з 23 вересня в усіх регіонах України запровадили "жовтий" рівень епіднебезпеки, а з 18 жовтня у Львові посилили карантин: у школах запровадили канікули, а ринки, ТРЦ та ресторани працюють за наявності вакцинованих працівників.

Додамо, з 21 липня в Україні стартував п'ятий етап вакцинації проти коронавірусу, щеплюють усіх охочих старше 18 років. Для вакцинації від коронавірусу мешканці Львівщини найчастіше обирають вакцини Pfizer та Coronavac.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.