Новини

Транспорт

Перевізник SAS-international transportation шантажує своїх клієнтів

Перевізник SAS-international transportation шантажує своїх клієнтів

sasin.com.ua

Перевізник SAS-international transportation шантажує своїх клієнтів

Середа, 2 травня 2012, 15:31

Сьогодні офіційна делегація ветеранів регбі України, яка верталася до Львова з міжнародних змагань у Франції, на дві години була незаконно затримана у селі Соломоново, поблизу Чопу, на вимогу керівництва фірми-перевізника SAS-international transportation.

Від імені керівництва фірми-перевізника, всупереч угоди, водій автобусу ВС 4282АС вимагав у пасажирів 170 Євро нібито в рахунок уплати за понаднормовий трафік. Він відмовлявся виконати умови угоди і доставити пасажирів до Львова, якщо не отримає цієї суми. При цьому жодного документу на підтвердження того, що перевищення трафіку дійсно сталося з вини пасажирів, не було пред'явлено, як в тім водій не був уповноважений надати жодного підтверджуючого офіційного документу у разі отримання додаткової готівкової оплати.

Про це йдеться у заяві за підписами 42 пасажирів автобусу, яка є в розпорядженні «Варіантів». У заяві також наголошено, що пасажирам погрожували й ображали.

Водій погодився продовжити рух автобусу лише після того, як керівник делегації регбістів під тиском обставин написав розписку про те, що бере на себе зобов'язання покрити додаткові витрати у разі, якщо таки будуть підтверджені фактами.

У телефонній розмові з кореспондентом «Варіантів» керівник SAS-international transportation Галина Вікторівна відмовилася назвати своє прізвище, а також коментувати ситуацію і порадила офіційно звертатися до фірми за роз'ясненнями.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.