Новини

Фінанси

Східниця отримала кошти ЄС на будівництво  багатофункціонального відпочинкового комплексу

Східниця отримала кошти ЄС на будівництво багатофункціонального відпочинкового комплексу

photo.i.ua

Східниця отримала кошти ЄС на будівництво багатофункціонального відпочинкового комплексу

Понеділок, 21 січня 2013, 16:42

Курорт Східиця у Львівській області та курорт Полянчик (гміна Соліна, Підкарпатське воєводство, Республіка Польща) отримали кошти на реалізацію проекту під назвою «Полянчик і Східниця – використаємо разом наші туристичні та культурні потенціали для покращення  конкурентоспроможності Карпатського краю».

 

Про це Варіанти повідомила прес-служба Східницької сільради.

Кошти у сумі 538 тис. євро надані у межах Програми Транскордонного Співробітництва Польща – Білорусія – Україна 2007 – 2013 для будівництва відпочинкового комплексу-амфітеатру, який носитиме розважальну, спортивну та оздоровчу функції.

Проект буде реалізовуватися у 2013-2014 роках.  Перший транш прийде в другому кварталі цього року.

«В центрі Східниці планується збудувати  багатофункціональний відпочинковий комплекс – амфітеатр. Основу амфітеатру складе арена-сцена 20 на 40 метрів, де відбуватимуться і концерти, і спортивні заходи. Трибуна для глядачів запланована на 500 – 550 посадкових місць буде поділена на сектори,проходи між якими можуть бути використані, як питні галереї бювету, зали для більярду тощо. В цьому комплексі будуть також розміщені танцювальний та дитячий майданчики», – зазначено у повідомленні. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.