Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

депутатська комісія

Варта 1

П'ятниця, 12 листопада 2021, 12:55

Львівським медикам затримують заробітну плату

депутатська комісія

Бюджетна комісія міськради доручила визначити причини та розміри затримки оплати праці у лікарнях Львова.

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

На засіданні постійної депутатської комісії фінансів та планування бюджету у Львівській міській раді розглянули скарги лікарів одразу декількох медичних закладах міста на затримки із виплати заробітної плати.

Через це голова комісії, депутатка від Варти Наталія Шелестак дала протокольне доручення управлінню охорони здоров’я визначити причини та розміри затримки оплати праці у лікарнях Львова.

Також комісія доручила розпорядникам коштів прозвітувати про те чи відбувалось фінансування програм у їхньому закладі, наскільки ефективними були ці програми та чи є потреба впроваджувати їх у майбутньому.

"Десь є затримки фінансування від Національної служби здоров'я України, а десь причин ми так і не знаємо. Але щоб це не було, ми не можемо допускати, щоб наші лікарі залишилися без можливостей забезпечувати себе та свою сім’ю. І це все в нелегкий час боротьби з пандемією Cщмшв-19, коли вони день і ніч працюють, щоб врятувати людські життя. Тому ми з колегами проконтролюємо, щоб всі розпорядники пояснили причини виникнення таких затримок та разом спробуємо вирішити цю проблему" – пояснила Наталія Шелестак.

Публікація у межах Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.