Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

додаток "Дія"

epravda.com.ua

Понеділок, 15 листопада 2021, 09:56

У Дії з'явився Covid-сертифікат про одужання від коронавірусу

додаток "Дія"

У додатку "Дія" з'явилися внутрішній і міжнародний сертифікати для тих, хто перехворів Covid-19.

Про це повідомило РБК-Україна.

У мобільному додатку "Дія" з'явився сертифікат для тих, хто перехворів коронавірусом. У додатку користувачам відображаються два документи − внутрішній і міжнародний.

У внутрішньому сертифікаті відображається фото особи, якій належить документ, прізвище, ім'я та по батькові, а також дата народження, термін дії та номер сертифіката.

Згенерувати сертифікат в "Дія" можна через 15 днів після того, як лікар внесе відповідні дані в електронну систему охорони здоров'я. Сертифікат діє протягом 90 днів. При цьому документ можна буде отримувати не частіше, ніж два рази на рік.

Нагадаємо, українці, які перехворіли на коронавірус, можуть отримати цифровий Covid-сертифікат про одужання, який дозволятиме упродовж 90-ти діб без обмежень працювати, відвідувати заклади та пересуватись в "жовтій" та "червоній зонах" карантину.

Цей сертифікат формуватимуть лише для тих, у кого лікар встановив діагноз Covid-19 від моменту запуску функціоналу нового сертифікату та надалі.

Додамо, з вересня на порталі "Дія" можна згенерувати Covid-сертифікат, який запровадили в Україні того ж місяця, у файл PDF та роздрукувати його.

А з початку листопада у "Дії" розпочали бета-тестування Covid-сертифікатів на підставі ПЛР-тестів. Також у додатку з'явилась можливість отримати Covid-сертифікат для дітей.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.