Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Політика

Стрийська міська рада

Середа, 17 листопада 2021, 12:40

Стрийська міськрада проводить кастинг серед молоді на вступ до Молодіжної ради

Стрийська міська рада

Стрийська міська рада оголосила відбір кандидатур на вступ до Молодіжної ради. 

Про це повідомила пресслужба Стрийської міськради.

Збір заявок на участь у Молодіжній раді триватиме до 1 грудня. 

Депутати Стрийської міськради 11 листопада ухвалили створити Молодіжну раду та затвердили склад ініціативної групи з підготовки її установчих зборів. Рішення про це розміщено на сайті міськради. 

„Створити Молодіжну раду при Стрийській міській раді, як консультативно-дорадчий орган з питань молодіжної політики”, - сказано у рішенні міськради. 

Молодіжна рада має сприяти активізації участі молоді в житті громади. До її основних завдань входить: 

„залучення молоді до участі у всіх сферах розвитку громади, у тому числі у громадському житті громади, здійснення моніторингу діяльності формальних та неформальних громадських молодіжних організацій та об’єднань, органів учнівського самоврядування громади, а також активна співпраця з молоддю щодо благоустрою громади та популяризації здорового та безпечного способу життя” -  зазначено у рішенні. 

Ініціативну групу з підготовки установчих зборів Молодіжної групи очолила заступник міського голови Стрия Христина Грех. 

 

Новина підготовлена в рамках проєкту "Організаційна підтримка місцевого незалежного медіа", який реалізується за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС "Прямуємо разом".

 

 

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.