Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

дитяча лікарня на Орлика

city-adm.lviv.ua

Середа, 17 листопада 2021, 16:19

Дитячій лікарні на Орлика за 18 мільйонів закупили нове обладнання

дитяча лікарня на Орлика

Нове обладнання лікарня отримала для двох відділень інтенсивної терапії.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Міська дитяча клінічна лікарня Львова отримала нове медичне обладнання для двох відділень інтенсивної терапії вартістю близько 18 млн грн, яке міськрада придбала Львівська на умовах фінансового лізингу.

"Наші два реанімаційні відділення отримали комплекс обладнання. Відділення реанімації для новонароджених отримало повний комплект чотирьох місць – це близько 10 млн грн, і відділення, яке ми створили весною цього року, – реанімаційне для пацієнтів після складних оперативних втручань, зокрема нейрохірургічних, і в якому будуть перебувати пацієнти після трансплантації – також отримало обладнання на 7 млн грн з міського бюджету" – зазначив головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт.

За його словами, для відділення інтенсивної терапії новонароджених та недоношених дітей повністю обладнали 4 реанімаційні місця, які включають: інкубатори високого класу, апарати ШВЛ і апарати ШВЛ високого класу, реанімаційні столи, слідкуюча апаратура, інфузомати.

Для відділення інтенсивної терапії для дітей старшого віку придбали апарати ШВЛ.

"У планах на наступні роки – це, найперше, реконструкція консультативної поліклініки і оснащення її новітнім обладнанням, тобто заміна рентген-апарату, апарату УЗД, лабораторної служби і, також, це капітальний ремонт цього відділення, і ще ремонт одного з педіатричних відділень – його модернізація і закладення нових функцій" – наголосив Дмитро Квіт.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.