Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

комісія культури Львівської міськради

lvivrada.gov.ua

П'ятниця, 19 листопада 2021, 14:21

Львівські спортсмени отримають премії з бюджету Львова

комісія культури Львівської міськради

Львівські пауерліфтери, борці, важкоатлети, стрільці та інші спортсмени отримають премії з міського бюджету.

Про це повідомляє інформаційний портал депутатів Львівської міської ради.

Переможці та призери низки світових та європейських чемпіонатів, які відбулися цієї осені, отримають з бюджету Львова премії від 2 000 до 15 000 гривень.

Як розповіла депутатка Львівської міської ради від Європейської Солідарності, голова комісії культури, молоді, спорту та зовнішніх зв’язків Лейла Мелесова-Вальчак, також преміюють і їхніх тренерів.

"Взагалі це дуже хороша програма фінансової мотивації людей на перемоги, здобутки. Цьогоріч працівники міськради виходили з можливостей бюджету, хоча вважаю, що виплати талановитим спортсменам і тренерам мають бути значно більшими. Мова ж іде про призові місця на чемпіонатах Європи та світу, і це велика гордість, що Львів представлений на змаганнях такого високого рівня" – наголосила Лейла Мелесова-Вальчак.

За її словами, комісія погодила виділення премій талановитим та перспективним спортсменам і тренерам Львова, а розподіл сум премій залежав від рівня чемпіонату.

Премії у розмірі від 2 000 до 15 000 гривень отримають львів’яни-призери чемпіонату світу з вільної боротьби, чемпіонату світу з кульової стрільби, чемпіонату Європи з важкої атлетики, чемпіонату Європи з спортивної акробатики та чемпіонату світу з пауерліфтингу.

Також премії від 2 000 до 7 000 гривень гривень отримають львівські спортсмени-призери чемпіонату Європи з армреслінгу та пара-армреслінгу, чемпіонату Європи з шахів серед спортсменів з порушеннями слуху, чемпіонату Європи з армспорту серед спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату.

Тренери спортсменів, які перемогли у чемпіонатах чи зайняли призові місця, також отримають премії від 2 000 до 15 000 гривень.

Публікація у межах Програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб та депутатів у засобах масової інформації.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.