Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Стрий

google.com

П'ятниця, 19 листопада 2021, 19:18

Журавчик очолить боротьбу зі стихійною торгівлею в Стрийський громаді

Стрий

Виконком призначив заступника міського голови Стрия Михайла Журавчика головою робочої групи зі запобігання виникнення та ліквідації стихійної торгівлі на території громади.

Про це йдеться в рішенні виконкому "Про створення робочої групи
по запобіганню виникнення та ліквідації стихійної торгівлі на території Стрийської територіальної громади", який ухвалили вчора, 18 листопада.

Робоча група діятиме постійно як консультативно-дорадчий орган Стрийської міськради.

Група займатиметься серед іншого розглядом звернень громадян та суб'єктів господарювання, взаємодія з підприємствами, установами, владою, правоохоронцями та громадськістю в питаннях ліквидаціх стихійної торгівлі, координуватиме уповноважені органи щодо забезпечення здійснення заходів з ліквідації та запобігання виникнення стихійної торгівлі.

Виконком також доручив районному урпалінню поліції посилити боротьбу зі стихійною торгівлею, здійснювати вилучення продукції, яка реалізується без відповідних дозвільних та погоджувальних документів у невстановлених місцях та притягувати винних осіб до відповідальності.

Контролюючим органам доручено постійно проводити роз'яснювальну роботу серед населення відносно ризиків придбання продукції тваринного і рослинного походження на стихійних ринках.

Виконком також доручив керівнику КП "Ринок" створити додаткові торгівельні місця для суб'єктів господарювання.

Нагадаємо, нещодавно міський голова Стрия Олег Канівець та ТОВ "Німецько-Українське підприємство Браун Індастріал Технолоджи" уклали меморандум щодо будівництва на території Стрийської громади заводу з перероблення відходів.

Новина створена в межах проєкту "Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа", який реалізується ГО "Атом" у партнерстві з ІА "Варіанти" за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС "Прямуємо разом". Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.