Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

Валідатор

google.com

Вівторок, 7 грудня 2021, 13:44

Е-квиток для пільговиків запрацює з 1 січня 2022 року у Стрийській громаді

Валідатор

Видані соціальні картки без підтвердження проїзду упродовж 50 днів будуть анульовані.  

З 1 січня 2022 року проїзд пільгових категорій у громадському транспорті Стрийської громади здійснюватиметься за електронним проїзним квитком – соціальною карткою, натомість видані соціальні картки без підтвердження проїзду упродовж 50 днів будуть анульовані.   

Про це сказано  в проекті рішення «Про впровадження електронного квитка (соціальна картка) для  пільгових категорій населення щодо відшкодування проїзду в пасажирському транспорті на території Стрийської міської територіальної громади», яке виконком Стрийської міськради планує затвердити 16 грудня.

Стрийська міська рада повинна до цього терміну забезпечити перевізників валідаторами  -  пристроями, призначеними для реєстрації проїзду та справляння/списання плати з пасажира, - зазначено у проекті рішення. 

Відшкодування проїзду пільгових категорій населення в пасажирському транспорті у січні-квітні наступного року буде здійснено згідно з відповідними  розрахунками та за звітами електронного квитка.

Відповідальним за  запровадження електронного квитка для пільгових категорій населення планується призначити першого заступника міського голови Миколу Дмитришина. 

Раніше повідомлялося, що перевізник встановив GPS-навігатори та вже розпочав закупівлю валідаторів для зчитування карток. 

 Нагадаємо, що Стрийська міська рада до кінця 2021 року витратить 250 тис. грн на розробку туристичного визначення логотипу, гасла та брендбуку громади.

Новина  створена в межах проєкту "Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа", який реалізується ГО "Атом" у партнерстві з ІА "Варіанти" за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС "Прямуємо разом". Зміст статті не обов'язково зображає погляди ЄС

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.