Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Львівгаз

Середа, 8 грудня 2021, 15:18

Депутати Львівщини пропонують скасувати плату за доставку газу для тих, які ним не користуються

Львівгаз

Львівська облрада звернулася до ВРУ та Кабміну з проханням скасування плату за доставку газу для тих споживачів, які газом не користуються.

Вчора, 7 грудня, на сесії Львівської обласної ради депутати прийняли звернення до Верховної Ради та Кабінету міністрів щодо необхідності скасування плати за доставку (розподіл) споживання природного газу для тих споживачів, які газом не користуються.

"За" проголосували 52 депутати.

Як йдеться у тексті звернення, з 1 січня цього року встановлено тариф на послуги розподілу природного газу. На сьогодні цей тариф зобов’язані платити як ті, які користуються газом, так і ті, які ним не користуються.

Натомість оператори газорозподільних систем планують рекордно підняти плату за доставку газу – тариф може зрости з 1,5-1,7 грн до майже 9 грн, а АТ "Львівгаз" готовий підняти тариф на розподіл газу на 200%.

"Є чимало сімей, які володіють будинками в селі, отримані від батьків чи інших родичів. У таких будинках, до яких підведено газ, живуть у теплу пору року, а решту часу вони пустують. Однак, як свідчать численні скарги мешканців, платіжки за постачання газу їм справно приходять, хоч газом у цей час ніхто взагалі не користується. Ці платіжки зовсім немалі і переважно залишаються несплаченими.

Ми, депутати Львівської обласної ради, закликаємо звільнити від плати за доставку (розподіл) споживання природного газу принаймні тих споживачів, які газом не користуються. Це відновить справедливість і зніме соціальну напругу серед населення" – наголошують депутати.

Нагадаємо, НКРЕКП перевірить "Львівгаз" через велику кількість скарг на неврахування показників приладів обліку газу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.