Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

вакцинація на Львівщині

Четвер, 9 грудня 2021, 13:10

Львівщина отримала нові дози вакцин AstraZeneca та CoronaVac

вакцинація на Львівщині

У область прибули 18 тисяч доз вакцин AstraZeneca та CoronaVac.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Впродовж 7 та 8 грудня у область прибули нові партія вакцини AstraZeneca та CoronaVac – всього 8 000 та 10 000 доз відповідно.

Як повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, вакцини використовуватимуть для вакцинації усіх груп населення, у пунктах щеплення та у центрах вакцинації області.

Окрім того, цієї вакциною у Міністерстві охорони здоров’я рекомендують за потреби вакцинувати і дітей. Також в Україні можна комбінувати вакцини Moderna та Pfizer.

За словами Чемериса, станом на 7 грудня вакциною AstraZeneca у області проведено 184 357 щеплень, а вакциною CoronaVac – 480 866 щеплень.

Нагадаємо, з 7 грудня на території Львівської області діє "жовта" карантинна зона, а з 22 листопада у області для проїзду приміськими маршрутками або залізницею необхідно мати Covid-сертифікат.

Також з 6 грудня набули чинності оновлені правила адаптивного карантину для "жовтої" карантинної зони, які уряд затвердив ще 24 листопада. 

Додамо, з 21 липня в Україні стартував п'ятий етап вакцинації проти коронавірусу, щеплюють усіх охочих старше 18 років. Для вакцинації від коронавірусу мешканці Львівщини найчастіше обирають вакцини Pfizer та Coronavac.

Наприкінці жовтня в Україні знищили 500 тисяч доз вакцини AstraZeneca, у яких закінчився термін придатності. На Львівщині протермінували близько 40 тисяч доз цієї вакцини.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram