Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

пункт пропуску з Польщею

Четвер, 9 грудня 2021, 15:28

Польща посилила умови в’їзду для вакцинованих українців

пункт пропуску з Польщею

Для в’їзду до Польщі з-за меж Шенгенської зони вимагатимуть негативний тест на Covid-19, в тому числі й у вакцинованих.

Про це повідомляє Українська правда.

Через наростання епідемії коронавірусу у Польщі з понеділка, 15 грудня, змінили правила перетину кордону. Зокрема, для в’їзду до країни з-за меж Шенгенської зони необхідно мати негативний тест, зроблений не більш ніж за 24 години до поїздки.

"З 15 грудня кожна особа перед прибуттям до Польщі з-за меж Шенгенської зони має здати тест на Covid-19. Тест потрібно зробити не більш ніж за 24 години до поїздки. Важливо: вакцинація не звільняє від тестування" – йдеться у роз’ясненні на сайті уряду Польщі.

Для перетину кордону підходять також швидкі антиген-тести.

"Тести будуть вимагатися від усіх, хто в’їздить з-за меж Шенгенської зони. ПЛР- та антиген-тести визнаватимуться однаково" – зазначив заступник глави МОЗ Польщі Вальдемар Краска.

Зазначимо, з 9 вересня Польща відкрила кордони для поїздок українців, у тому числі туристичних, але в’їхати без 14-денної самоізоляції можна лише з повним курсом вакцинації зареєстрованою в Євросоюзі вакциною (Pfizer, Moderna, Astra-Zeneca, Jonson&Jonson) або довідкою про перенесену хворобу.

Польща додала громадян України до переліку осіб, яким з 9 вересня дозволений в’їзд до країни, в тому числі з метою туризму.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.