Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Червоноград

Четвер, 9 грудня 2021, 12:26

Суд відхилив позов червоноградської вчительки щодо відсторонення від роботи через невакцинацію

Червоноград

Суд відмовив червоноградській вчительці у задоволенні позову про незаконність відсторонення через відсутність вакцинації.

Про це повідомила пресслужба Червоноградської міської ради.
 
Червоноградський міський суд 7 грудня не задовольнив позов педагога однієї зі шкіл Червонограда щодо скасування наказу про відсторонення від роботи через відсутність щеплення від Covid-19.
 
"Суд відмовив позивачу в задоволенні позивних вимог, відтак судовий збір буде стягнуто з позивача на користь державного бюджету України" – сказано у повідомлені. 
 
Учителька, згідно з матеріалами справи, не надала довідку про вакцинацію, за що була відсторонена від роботи без збереження заробітної плати. Педагог звернулася до суду, вимагаючи визнати відповідний наказ незаконним, скасувати його та поновити її на роботі, виплативши заробітну плату за час незаконного відсторонення від роботи.
 
Рішення суду набирає законної сили через 30 днів.  До того воно  може бути оскаржене в апеляційному порядку.
 
Нагадаємо, директор загальноосвітньої школи у Турці Геннадій Когут подав позов до Турківського районного суду з вимогою скасувати наказ про його відсторонення з посади через відсутність вакцинації.
 
Новина створена в рамках проєкту «Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа», який реалізується ГО «Атом» у партнерстві з ІА «Варіанти» за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС «Прямуємо разом». Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.