Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

львівські маршрутки

П'ятниця, 10 грудня 2021, 13:57

Комунальне АТП №1 продовжить обслуговувати п'ять львівських маршруток

львівські маршрутки

З грудня й до проведення конкурсу перевізник АТП №1 обслуговуватиме 5 автобусних маршрутів міста.

Сьогодні, 10 грудня, виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про укладення тимчасових договорів про перевезення пасажирів.

Зокрема, договори з ЛК АТП № 1 про перевезення пасажирів на строк 3 місяці або до початку конкурсу для перевізників укладуть з вересня цього року на автобусні маршрути № 55, 56, 57, 36А та 63.

З 14 грудня комунальне АТП №1 продовжить обслуговувати автобусні маршрути № 55, 56 та 63, з 21 грудня – № 36А та 57.

Крім цього, виконком зобов'язав управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури міськради провести конкурс з визначення автомобільного перевізника на ці чотири міських автобусних маршрутах й за результатами проведеного конкурсу укласти договори з переможцями.

Нагадаємо, у березні цього року у місті впровадили новий маршрут №63, який курсує села Воля Гамулецька.

Також АТП №1 обслуговує маршрути № 55, 56, 57 та 36А ще з травня 2020 року, міськрада не змогла з того часу укласти нові договори про перевезення пасажирів цими маршрутками із приватними перевізниками.

Маршрут №57 з вересня 2019 року обслуговує ЛК АТП № 1. У міськраді планували запустити цей маршрут ще у червні 2019 року, тоді ж влада Львова передала його на баланс ЛК АТП № 1.

Додамо, раніше у Львові затвердили концепцію покращення паркування та руху громадського транспорту, у якій пропонують обгородити автобусні смуги руху, підвищити вартість паркування та облаштувати майданчики "паркуйся і їдь".

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.