Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Економіка

авто

Понеділок, 13 грудня 2021, 17:31

Львів’яни у листопаді купили нових авто на 10 мільйонів доларів

авто

Минулого місяцяу Львові та області зареєстрували 335 нових авто на загальну суму 10 млн доларів. 

Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був корейський кросовер KiaSportage.

Кросовери та позашляховики зайняли 87% ринку нових авто у листопаді. Частка машин, які обладнані дизельними моторами, становила 18% ринку. Середня ціна кожного зареєстрованого автомобіля перевищила 29 500 доларів, якщо не враховувати вартості додаткового обладнання та опцій, – йдеться у повідомленні сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Kiaбув найпопулярнішим брендом минулого місяця. В регіоні зареєстрували 105 таких автомобілів на суму понад 2 млн доларів. Кросовер KiaSportage – найпопулярніша модель листопада, яка покрила 30% продажів. Крім Sportage часто купували Toyota RAV4 і Suzuki SX4.

Загалом у листопаді в Україні придбали 8 600 нових авто на загальну суму 270 млн доларів. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був корейський кросовер Kia Sportage. Порівняно з жовтнем поточного року, минулого місяця в Україні збільшились продажі нових автомобілів на 10%. А впродовж 11 місяців 2021 року в Україні уже зареєстрували 91 900 нових автомобілів.

Нагадаємо, у жовтні у Львові та області зареєстрували 285 нових авто на загальну суму 9,5 млн доларів. Тоді Kia також була найпопулярнішим брендом в регіоні. Серед цих авто найпопулярнішою моделлю був Kia Sportage.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.