Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

продаж ялинок

Вівторок, 14 грудня 2021, 13:12

На Львівщині затвердили місця продажу ялинок. Перелік

продаж ялинок

У області сформували перелік місць збуту новорічних ялинок.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Лісогосподарські підприємства області, територіальні громади та районні державні адміністрації визначили торговельні пункти для продажу новорічних ялинок.

Зокрема, місця для здійснення передноворічної роздрібної торгівлі хвойними деревами подали майже всі об'єднані територіальні громади Львівщини. Найбільша кількість місць знаходиться у Боринській селищній ОТГ, Бродівській міській ОТГ, Золочівській міській ОТГ, Сокальській міській ОТГ, Старосамбірській міській ОТГ, Турківській міській ОТГ та Червоноградській міській ОТГ.

Натомість відсутні ринки збуту хвойних у восьми ОТГ: Поморянській, Новокалинівській, Розвадівській, Моршинській, Журавненській, Добросинсько-Магерівській, Давидівській та Глинянській.

Нагадаємо, цьогоріч ялинку на Львівщині можна буде придбати від 100 гривень за метр. За кожну незаконно зрубану новорічну ялинку штрафуватимуть від 510 грн та нараховуватимуть шкоду завдану лісовому господарству, розмір якої за одне деревце, в залежності від діаметру, становитиме від 546 грн і більше. 

Додамо, у 2019 році на Львівщині розробили мобільний додаток для перевірки легальності походження новорічних ялинок.

Також у Львові затвердили місця з продажу ялинок.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.