Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Ліві (КПУ, СПУ ін.)

У Турці відбудеться референдум щодо перенесення Монументу радянським воїнам

У Турці відбудеться референдум щодо перенесення Монументу радянським воїнам

k.img.com.ua

Четвер, 3 травня 2012, 11:12

У Турці відбудеться референдум щодо перенесення Монументу радянським воїнам

Депутати Турківської міськради, розглянувши протест прокурора на рішення від 4 квітня "Про перепоховання воїнів радянської армії", ухвалили провести референдум по питанню перенесення цього пам'ятника та перепохованню останків радянських воїнів на кладовищі.

Натомість співголова Антифашистського комітету Олександр Калинюк вважає, що це рішення Турківської міськради порушує закони України.

«Ми сьогодні офіційно звертатимемося до прокуратури з проханням відреагувати на це рішення Турківської міськради, адже вважаємо його таким, що суперечить законам України», - заявив Калинюк.

Нагадаємо, органи прокуратури Львівщини наприкінці квітня внесли протест на рішення Турківської міської ради щодо перенесення пам'ятного знаку, який увічнює перемогу у Великій вітчизняній війні. Турківська міська рада, приймаючи таке рішення, порушила вимоги чинного законодавства, відповідно до якого такі пам'ятні знаки, що увічнюють перемогу у Великій Вітчизняній Війні, зберігаються державою, а їх руйнування чи наруга карається законом. У випадку відхилення протесту або ухилення від його розгляду прокурор Турківського району звернеться до суду із заявою про визнання акту незаконним.

4 квітня в місті Турка місцевою радою прийнято рішення про знесення меморіалу радянським воїнам, загиблим у Великій Вітчизняній війні.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.