Новини

туризм

Проект «Підземне місто» вартістю майже 500 тис. євро має стати новим туристичним об’єктом Львова

Проект «Підземне місто» вартістю майже 500 тис. євро має стати новим туристичним об’єктом Львова

odri stachiw

Проект «Підземне місто» вартістю майже 500 тис. євро має стати новим туристичним об’єктом Львова

Четвер, 24 січня 2013, 18:20

Туристичний проект «Підземне місто: розвиток та популяризація транскордонного туристичного маршруту підземними трасами Львова, Жешува та Любліна» вартістю у 494 866,51 євро, 90% якого фінансуються із гранту Євросоюзу, повинен стати новим туристичним об’єктом Львова.

 

Про це сьогодні, 24 січня, під час брифінгу розповів заступник міського голови Львова з гуманітарних питань Василь Косів, інформує кореспондент Варіантів.

Ще 10% проекту тривалістю у два роки фінансує Львівська міськрада.

«Ми зараз є майже на середині шляху, тобто, ще є рік часу для реалізації. Проект включає дослідження, опрацювання концепції і різних функціональних особливостей, і створення проектно-кошторисної документації. Ми завершуємо на проектно-кошторисній документації для того, щоби потім можна було подавати проекти на гранти на реалізацію, або, можливо, залучати державні кошти, чи інші кошти для того, щоби вже його реалізувати», – пояснює Косів.

На даний момент проект виглядає більше теоретичним, оскільки у суму не закладена його реалізація, тільки археологічні дослідження, створення концепції та проектно-кошторисних документів.  

«Зараз про реалізацію не може йти мова тому, що дуже багато археології потрібно виконати, дуже багато досліджень потрібно ще провести», – зазначає Василь Косів. 

Нагадаємо, за словами Василя Косіва, для Львова пріоритетним є збільшення тривалості перебування туристів у місті.

Також сьогодні Віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань Костянтин Грищенко пообіцяв підтримувати розвиток туризму у Львові з Києва. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.