Новини

Політика

Кличко не хоче створювати єдину партію з Тимошенко

Кличко не хоче створювати єдину партію з Тимошенко

file.liga.net

Кличко не хоче створювати єдину партію з Тимошенко

Четвер, 24 січня 2013, 19:17

Лідер партії УДАР Віталій Кличко заявляє, що опозиційним партіям ефективніше працювати кількома силами, а не об’єднуватися в одну, як пропонує екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко. 

Слова Кличка наводить прес-служба УДАРу. 

На думку політика, опозиційні сили координують і об’єднують свої зусилля в обстоюванні інтересів людей і в боротьбі з чинною владою.

«Але при цьому у нас різні програми, різні політичні платформи, різна ідеологія, а тому й різний виборець. Працювати кількома силами набагато ефективніше», – заявив лідер УДАРу.

За його словами, це довели і минулі вибори, на які опозиційні сили «пішли окремими колонами і набрали за загальним результатом трьох сил більше, ніж це було в одного політичного об’єднання».

Як наголосив Кличко, за партію УДАР на парламентських виборах громадяни проголосували як за нову політичну силу – «з новими ідеями і новими принципами їх втілення».

Нагадаємо, Юлія Тимошенко в День соборності закликала опозиційні сили до створення єдиної партії, спрямованої на боротьбу з владою.

Водночас лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок у відповідь на заклик Тимошенко заявив про недоцільність створення такої партії.

За його словами, три опозиційні партії («Батьківщина», «Свобода» й УДАР) роблять усе, щоб спільними зусиллями протистояти «бандитському режиму Януковича».

Джерело: Радіо Свобода

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.