Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

е-квиток у Львові

Вівторок, 11 січня 2022, 15:47

Розлючені львівські пенсіонери штурмують Центр обслуговування пасажирів

е-квиток у Львові

Львівські пенсіонери обурені чергою до Центру обслуговування пасажирів, де видають пільговий квиток Леокарт.

Про це повідомляє кореспондент Варіантів.

Сьогодні біля Центру обслуговування пасажирів у Львові зібралося майже 20 пенсіонерів для отримання електронного квитка. Обурені чергою громадяни намагалися швидше протиснутися у двері, де стояла охорона. 

"На жаль, було багато технічних проблем, які в минулому не дозволяли вчасно видавати картки. Зараз система працює без проблем. У перспективі хочемо видавати до п'яти тисяч карток в день. Наразі ця цифра сягає близько тисячі. Загальна кількість, карток, які видали пільговим категоріям населення, сягає майже десяти тисяч", − зазначив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міськради Олег Забарило.

Директор ЛКП "Львівавтодор" Микола Власюк зазначив, що у Центрі обслуговування пасажирів всі працівники намагаються з розумінням ставитись до пільговиків, які приходять навіть не у свій зазначений день і час.

"Скупчення народу у черзі відбувається через те, що більшість пільговиків приходять завчасно. А тому зайвих 15-20 хвилин вони повинні почекати в черзі. Також часто буває, що людина приходить не у свій зазначений день і час. Оскільки до людей похилого віку ми намагаємося ставитись лояльно, то не прийняти бабусю чи дідуся ми не можемо. Через це й виникає черга" − додав Микола Власюк.

Він радить усім пенсіонерам не приходити завчасно, щоб не створювати зайвих скупчень.

Додамо, з листопада 2021 року у місті розпочали видавати пільгові картки на проїзд у транспорті терміном на 5 років.

Нагадаємо, що з 13 січня у Львові в тестовому режимі запрацює автоматизована система оплати проїзду у громадському транспорті.

Новина створена в рамках проєкту "Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа", який реалізується ГО "Атом" у партнерстві з ІА "Варіанти" за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС "Прямуємо разом". Зміст новини не обов'язково відображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.