Новини

Кабмін

Квартири та приватні будинки оснастять лічильниками газу

Квартири та приватні будинки оснастять лічильниками газу

yak-prosto.com

Квартири та приватні будинки оснастять лічильниками газу

Четвер, 3 травня 2012, 12:05

Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження про те, що квартири та приватні будинки потрібно оснастити лічильниками газу. Про це повідомляє прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

25 квітня Кабмін прийняв розпорядження «Деякі питання забезпечення комерційного (приладового) обліку природного газу», розробленого Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики.

Основними положеннями цього розпорядження є:

а) розробка та затвердження до 1 липня 2012 року графіків оснащення квартир і приватних будинків, у яких проживає населення, лічильниками газу;

б) вжиття заходів для оснащення лічильниками газу в повному обсязі квартир і приватних будинків, у яких проживає населення, в два етапи:

- до 1 січня 2016 року — якщо природний газ використовується для підігріву води та приготування їжі;

- до 1 січня 2018 року — якщо природний газ використовується тільки для приготування їжі;

в) проведення із залученням загальнодержавних і місцевих засобів масової інформації роз'яснювальної роботи з питань доцільності та ефективності обліку використаного населенням природного газу із застосуванням лічильників газу.

Таке розпорядження прийнято для створення належних умов щодо виконання норм Закону України «Про забезпечення комерційного обліку природного газу».

На сьогодні відповідно до вимог зазначеного Закону вже забезпечено стовідсотковий облік споживання природного газу населенням там, де газ використовується комплексно, у тому числі на опалення.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.