Новини

Освіта

Регіонали Дрогобича виступили проти ліквідації місцевих шкіл

Регіонали Дрогобича виступили проти ліквідації місцевих шкіл

tsn.ua

Регіонали Дрогобича виступили проти ліквідації місцевих шкіл

П'ятниця, 25 січня 2013, 19:12

Голова Дрогобицької міської організації Партії регіонів, депутат Дрогобицької міської ради Сергій Гориславський закликає громадськість, ЗМІ, правоохоронні органи та Львівську облдержадміністрацію втрутитись у ситуацію щодо ліквідації кількох загальноосвітніх шкіл у Дрогобичі.

Про це Варіанти повідомила прес-служба ЛОО Партії регіонів.

Міський голова Дрогобича Олексій Радзієвський та чиновники міської ради ініціюють ліквідацію ЗОШ №8, ЗОШ ЗОШ № 15 та ЗОШ № 11 всупереч вимогам педагогічних колективів, батьківського комітету та учнів, які навчаються у цих школах.

«Місцева влада Дрогобича намагається дезінформувати громаду міста тим, що у питанні шкіл йдеться не про ліквідацію, а про їх реорганізацію. Проте у результаті цієї «реорганізації» де-факто перестануть існувати три школи, приміщення однієї з яких розташоване у центрі міста. Очевидно, чиновники на чолі з мером уже мають «клієнтів» на шкільні приміщення», – припускають дрогобицькі регіонали.

Нагадаємо, у середу, 23 січня, відбулася акція протесту біля Дрогобицької міськради, у якій взяли участь кілька сотень дрогобичан – педагогічні колективи шкіл та батьки учнів, що виступили проти реорганізації навчальних закладів і закликали мера та дрогобицьких депутатів скасувати додаток до ухвали, яким передбачена ліквідація шкіл.

За словами Сергія Гориславського, це уже не перша спроба місцевої влади Дрогобича ліквідувати школи у місті, аби вивільнити приміщення, у яких вони розміщуються задля подальшої «прихватизації» комунального майна.

«Така позиція місцевої влади суперечить позиції Президента Віктора Януковича, який заявив про неприпустимість закриття навчальних закладів, а також Законодавству України. Якщо мер Дрогобича не відмовиться від своїх планів щодо знищення шкіл, ми залишаємо за собою право до акцій непокори», – заявили учасники акції протесту.

Це вже не перша спроба місцевої влади Дрогобича ліквідувати місцеві навчальні заклади. Проте регіоналам Дрогобича разом із громадою міста попередньо вдавалося відстояти школи від ліквідації.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.