Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Куликів

Вікіпедія

Середа, 26 січня 2022, 16:27

Козицький призначив УКБ замовником реконструкції стадіону в Куликові

Куликів

Максим Козицький призначив управління капітального будівництва Львівської ОДА замовником реконструкції стадіону у селі Куликів.

Про це сказано в розпорядженні голови Львівської ОДА №46/0/5-22 «Про передачу функцій замовника будівництва об’єкта від Куликівської селищної ради Львівського району Львівської області», яке сьогодні опубліковали на сайті Львівської ОДА.

«Визначити замовником будівництва об’єкта «Реконструкція стадіону для створення Західноукраїнського спортивного комплексу «Куликів» вул. Тениста, 15, смт. Куликів Львівського району Львівської області» управління капітального будівництва Львівської обласної державної адміністрації. Куликівській селищній раді в установленому порядку передати функції замовника будівництва та відповідну документацію щодо об’єкта згідно з додатком» – йдеться у розпорядженні.

Як вказали у документі, реконструкція стадіону проводиться з метою створення Західноукраїнського спортивного комплексу «Куликів».

У відкритих джерелах зазначається, що у селі Куликів з 60-х років минулого століття діє аматорський футбольний клуб Куликів, який виступає в прем’єр-лізі Львівської області. Іншої інформації, пов’язаної з реконструкцією стадіону, у відкритих джерелах не вдалось знайти.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.