Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська міськрада

Ветеринари із Європи стерилізують 500 львівських собак

Ветеринари із Європи стерилізують 500 львівських собак

n-i.kiev.ua

Четвер, 3 травня 2012, 12:40

Ветеринари із Європи стерилізують 500 львівських собак

У рамках проекту Міжнародного фонду Four Paus («Чотири лапи») у Львові стерилізують лише 500 безпритульних собак. Про це повідомила координатор проекту Фонду ветеринар Маріна Іванова.

«Фонд «Чотири лапи» починає стерилізацію безпритульних собак у Львові на зібрані у Європі кошти. Перший етап проекту триватиме місяць, протягом цього часу планують стерилізувати по 20-30 собак у день. Однак ця цифра може бути і трохи більшою, - розповіла Іоанна Данглер.

«У місті функціонуватиме мобільна клініка, яка буде розташованою біля ЛКП «Лев». Також у Львові працюватимуть кілька машин, які займатимуться відловом безпритульних тварин. Згодом їх відвозитимуть до клініки, де ветеринари оглядатимуть собак, визначатимуть загальний стан їхнього здоров'я, стерилізуватимуть та вакцинуватимуть. Адаптаційний період після операції становитиме не більше 24 годин. Після проведення усіх процедур, собак повертатимуть на місця їхнього перебування уже цілком безпечними для суспільства. Тварин позначатимуть спеціальними навушними значками», - пояснює Маріна Іванова.

Начальник управління житлового господарства Львівської місьради Юрій Голець запевнив, що міська влада і надалі охоче співпрацюватиме із фондом, тим паче, що цього року у Києві відкривають офіційне представництво «Чотири лапи» в Україні.

Представники міжнародних організацій повідомили, що знають про вбивства тварин в Україні. «Ті, хто винищують тварин в Україні не лише порушують закон. Вони зовсім не вирішують проблеми, а лише псують імідж вашої держави у світі», - сказала директор Фонду Four Paus Іоанна Данглер.

Нагадаємо, 26 квітня Львівська міська рада та Фонд «Vier pfoten International» підписали договір про співпрацю, за ним представники міжнародних організацій займатимуться стерилізацією та вакцинацією безпритульних тварин нашого міста. Усі ці процедури не коштуватимуть міськраді ні копійки.

Сьогодні у Львові функціонує лише один комунальний притулок для тварин – ЛКП «Лев», однак останніми роками Львівська міська рада виділяла на його функціонування мінімальні кошти. Працівники ЛКП кілька місяців не отримували зарплати, а грошей на стерилізацію собак узагалі бюджетом міста не передбачали.

Львівська міська рада уже третю сесію поспіль не може затвердити виділення земельної ділянки та 700 тисяч на гривень на створення проектно-кошторисної документації для міського притулку для тварин.Гроші на побудову самого притулку обіцяє надати держава.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.