Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

Буськ

Понеділок, 14 лютого 2022, 14:13

Буська міськрада планує витратити понад 300 тисяч на систему централізованого оповіщення

Буськ

Буська міська рада може виділити 313 тис. грн на придбання та встановлення системи зв'язку, оповіщення та інформатизації цивільного захисту.

Про це йдеться у проєкті рішення "Про затвердження цільових програм", який опублікували на сайті Буської міської ради.

У четвер, 17 лютого, Буська міська рада на сесії розгляне питання затвердження програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Буської МТГ на 2022 рік.

Відповідно до програми, Буська міська рада планує виділити 313 тис. 200 грн на систему централізованого оповіщення цивільного захисту, зокрема:

- 276 тис. грн для придбання трьох універсальних блоків оповіщення;

- 18 тис. грн на монтажні роботи зі встановлення трьох блоків оповіщення;

- 19,2 тис. грн для придбання ліцензії на спеціалізоване обслуговування прикладного програмного забезпечення "Автоматизована система оповіщення "Набат-ВО".

Програма фінансуватиметься з міського бюджету Буська в межах бюджетних призначень на відповідний бюджетний рік.

Як йдеться у документі, мета програми − "реалізація органами місцевого самоврядування державної політики у сфері цивільного захисту громадян". 

Зазначимо, існуюча система оповіщення забезпечує оповіщення 4% від загальної кількості населення Буської тергромади.

Нагадаємо, відділ освіти Буської міськради заплатить 49 тисяч гривень адвокату за представництво у справі про відсторонення вчителів.

Новина створена в межах проєкту "Організаційна підтримка незалежних місцевих медіа", який реалізується ГО "Атом" у партнерстві з ІА "Варіанти" за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва (BST) у межах програми ЄС "Прямуємо разом". Зміст новини не обов'язково зображає погляди ЄС.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.