Новини

Соціум

Львів'янин подав позов до суду на перевізника Фіакр Львів

Львів'янин подав позов до суду на перевізника Фіакр Львів

citybuses.at.ua

Львів'янин подав позов до суду на перевізника Фіакр Львів

Вівторок, 29 січня 2013, 18:08

Пасажир маршрутного таксі №39, який обслуговує перевізник Фіакр Львів, звернувся з позовом до суду, вимагаючи грошової компенсації у розмірі 10 тис. грн. за моральну шкоду та вибачень зі сторони водія і перевізника.

Про це сьогодні повідомили на прес-конференції представники інформаційно-правового центру «Наше право».

Юрист громадської організації «Наше право» Богдан Зелений розповів, що пасажир звернувся до них по юридичну допомогу і сьогодні був поданий позов до Личаківського суду проти перевізника Фіакр Львів стосовно захисту прав споживача.

Справа стосується маршруту №39, на якому систематично відбуваються порушення. 21 січня позивач повертався додому і з водієм загаданого маршруту в пасажирів стався конфлікт: він відмовився їхати до кінцевої зупинки, аргументуючи це поганим станом доріг. На обурення пасажирів хамив та вигукував образи.

Окрім цього, кількість машин на маршруті №39 постійно є меншою, ніж повинна бути, вони їздять не по графіку і залишають маршрут, коли вважають за потрібне.

Паралельно з позовом про відшкодування шкоди пасажиру «Наше право» звернулося до суду, де співвідповідачем є департамент житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради та управління транспорту та зв'язку Львівської міської ради, про розірвання договору з Фіакр Львів. який обслуговує маршрут №39.

Скарг на цього перевізника надійшло дуже багато. Люди зверталися і в управління транспорту та зв'язку Львівської міської ради, і в Укртрансінспекцію, і в інспекцію з питань захисту споживачів. В більшості випадків ці інспекції зазначали, що зобов'яжуть перевізника посилити контроль над дотримання водіями графіку руху та маршруту, але змін не відбулося.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.