Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Польща

Четвер, 24 лютого 2022, 16:24

Польща прийматиме українців з дітьми навіть за відсутності документів у останніх

Польща

Польща готова прийняти українських біженців, у дітей документи не вимагатимуть.

Про це повідомляє польське видання Polska Agencja Prasowa.

Сьогодні, 24 лютого, на прес-конференції міністр внутрішніх справ і адміністрації Польщі Маріуш Камінський, відповідаючи на запитання журналістів про малолітніх дітей, які можуть виїжджати з батьками з України, тікаючи від російської агресії, Маріуш Камінський заявив, що Польща обіцяє приймати українців з дітьми, навіть якщо останні не мають документів на в’їзд.

"Ми будемо діяти мудро та гнучко. Ми точно не допустимо ситуації, коли дитина з батьками – якщо в них нема документів – не зможе в’їхати в нашу країну, тому що відчуваємо відповідальність за життя цих людей" – процитувало РАР Маріуша Камінського.

Як повідомляє "Польське радіо", Камінський також наголосив про солідарність з Україною.

"Ми зробимо все, щоби кожен, хто цього потребує, знайшов безпечний притулок у Польщі. Польща є безпечною країною для наших громадян, а також буде безпечною країною для наших сусідів, друзів і для тих, хто зараз у дуже важкій ситуації" – запевнив Маріуш Камінський.

Нагадаємо, Польща розгортає пункти прийому біженців у Люблінському та Підкарпатському воєводствах – міста Плоцьк, Кельці та Краків задекларували допомогу і підтримку Україні.

Станом на 15:00 год на кордоні з Польщею зафіксували черги у п'яти пунктах пропуску.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.