Новини

Події

У Львові покажуть колекцію модних суконь та аксесуарів 19 століття

У Львові покажуть колекцію модних суконь та аксесуарів 19 століття

marina-ivanova.kiev.ua

У Львові покажуть колекцію модних суконь та аксесуарів 19 століття

Четвер, 3 травня 2012, 14:10

Виставку "Модний салон XIX століття" відкриють завтра у Національному музеї у Львові ім. Андрея Шептицького. Переглянути унікальні експонати, серед яких одяг, взуття та аксесуари, можна буде протягом двох місяців.

Любителі моди та мистецтва зможуть побачити сукні, в яких заможні жінки ходили на прогулянки, на бали, в театр. Будуть представлені сукні з європейських країн, в тому числі з України, а також одяг американських жінок XIX століття. Всі ці експонати належать приватній колекціонерці Марині Івановій, яка збирала їх протягом 30 років. 

Вперше виставка цих суконь була представлена у Музеї мистецтв Ханенків у Києві, вдруге її покажуть у Львові.

Проте, як зазначила під час сьогоднішньої прес-конференції власниця раритетних суконь та аксесуарів, у Львові буде представлено вдвічі більше експонатів.

У рамках цієї виставки відбудеться низка інших заходів. Зокрема, під час відкриття львівський імідж-театр "Пані Кураж" представить театралізований бал-маскарад "У Цісаря".

Окремою подією у рамках виставки буде презентація фотопроекту "Історична реконструкція львівської сецесії" Юрія Титовця. Фотохудожник відтворив одну з львівських вечірок кінця XIX століття у фотографіях.

До Львова також завітає авторка книги про історію костюму Наталія Рєзанова, яка прочитає лекцію з історії моди.

Також заплановано показ фільмів про моду, концерти камерної музики та покази сучасної моди.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.